https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 345
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1259812
14117
271
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1075468
14118
271
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1138764
14119
271
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
1246173
14120
271
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1240738
14121
271
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1107449
14122
271
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1207178
14123
271
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
Starting price:
1 200 HUF
1324469
14124
271
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1323060
14125
271
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1140630
14126
271
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1368827
14127
271
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, É.N., Singer és Wolfner, 158 p. Pár lapja foltos. Kopottas, foltos kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1251695
14128
271
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment