Erdélyi János hatvanéves. Bp., 1973, Nyomdai Művészet Barátai. Andrusk... https://www.darabanth.com/en/271-Online-auction/271.0/Books/Books-Minibooks~45/Erdelyi-Janos-hatvaneves-Bp-1973-Nyomdai-Muveszet-Baratai-Andrusko-Karoly-1915-2008-d~II1375203
1375203
13797
271
Books: Minibooks
1 000 HUF
Description: Erdélyi János hatvanéves. Bp., 1973, Nyomdai Művészet Barátai. Andruskó Károly (1915-2008) dedikációjával. Minikönyv, kicsit sérült gerincű vászonkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house