12324.
Closed 27. Major auction
Poster
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm