12301.
Closed 27. Major auction
Poster
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
1919 Manno Miltiades (1879-1935): "Így dolgoztak a bitangok!" antibolsevista propaganda plakát, kiadja az Ébredő Magyarok Egyesülete, litográfia, Kellner és Mohrlüder Műintézete, restaurált, 95x63 cm / 1919 Antibolsevist propaganda poster, lithography, restored, 95x63 cm