Jewellery Number of items: 20
1583349
19012
27
48000
Jewellery
Dr. Fettich Nándor (1900-1971): Honfoglalás kori ezüst (Ag.) fedeles csésze másolata, poncolt, kalapált, jelzett, m:15 cm bruttó:274 g / Silver cup with lid, hallmarked
48 000 HUF
1579764
19014
27
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) malom. Mozgó szélkerékkel, kidolgozott, kézi, figurális részletekkel. / Antique silver mill figure with moving wind mill and figures. Handmade. 44,6g
16 000 HUF
1583605
19015
27
Jewellery
cca 1850 ezüst (Ag.) biedermeier nyakdísz aranyozott filigrán közép résszel, csiszolt kővekkel, jelzett (13 lat), mestejeggyel (Storr), középrész: 5,5×4 cm, h:33 cm, bruttó: 98 g / Biedermeier silver necklace, with gems, with hallmark
18 000 HUF
1583439
19016
27
4600
Jewellery
Ezüst (Ag.) vietnami gyufatartó, jelzett, m:7 cm, nettó:34 g / Silver Vietnamese match case, with hallmark
4 600 HUF
1583560
19017
27
Jewellery
Poncolt ezüst (Ag.) váza, plasztikus virág rátéttel, jelzett, m:7,5 cm, nettó: 57 g / Silver vase with hallmark
7 000 HUF
1583419
19018
27
Jewellery
Ezüst (Ag.) mini dobókocka készlet, jelzett, összesen: 5 db, kocka 7×7 mm, tartója h:4,5 cm, nettó:48 g / Silver dice kit, with hallmark
6 000 HUF
1583327
19021
27
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szarvas, jelzés és talapzat nélkül, m:12,5, h:10 cm, nettó: 175 g / Silver deer
28 000 HUF
1532142
19022
27
260000
Jewellery
Arany (18 K) gyűrű orosz cári címerrel, gyémánt és brill kövekkel kirakva, zománc berakással, jelzett, bruttó:23,95 g, méret:65 / Gold ring, with Russian tsar coat of arms, diamond and brill gems, hallmarked
260 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house