Jezerniczky János: Gyűjtemény. Koszoru a Tavasz virágaiból. 1868. : I.... https://www.darabanth.com/en/269-Online-auction/269.0/Other-collectibles/Historical-documents-manuscripts~20/Jezerniczky-Janos-Gyujtemeny-Koszoru-a-Tavasz-viragaibol-1868-I-Versek-10p-II-Sz-G~II1356722
1356722
11869
269
Historical documents, manuscripts
4 000 HUF
Description: Jezerniczky János: Gyűjtemény. Koszoru a Tavasz virágaiból. 1868. : I. Versek (10.p.) II. Sz. György vár ura. Költői beszély (98.p.) III. Az Áruló. (248.) Kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötésben, 576 p. A könyv gerince, borítója sérült. A borító elülső kötéstábla elvált a borítótól. A könyvből pár lap kijár. Kézzel írott könyv, amelyet Jezerniczky János munkáit tartalmazza.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house