Jewellery
Number of items: 82
1356403
19060
269
Jewellery
Ezüst glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18 cm /Silver bracelet, Ag, net. 27,2gr, signed, 18cm
7 000 HUF
1356399
19061
269
Jewellery
Ezüst köves nyaklánc, Ag., bruttó: 5,6gr., jelzett, 41,5cm /Silver necklace,Ag, gross:.5,6 grams, marked, 41,5cm
1 600 HUF
1356456
19062
269
Jewellery
Ezüst, glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net.:27,2gr, marked, 18cm
7 000 HUF
1356378
19063
269
Jewellery
Ezüst búzaszem nyaklánc, Ag., nettó: 11,2gr., jelzett, 47cm /Silver necklace, net, Ag..11,2 grams, marked, 47cm
2 800 HUF
1356458
19064
269
Jewellery
Ezüst, karkötő, Ag., nettó: 8,4gr., jelzett, 7,5cm /Silver bracelet, Ag, net.:8,4gr, marked, 7,5cm
2 000 HUF
1356462
19065
269
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., nettó: 6,1gr., jelzett, 6,5cm /Silver bracelet, Ag, net.:6,1gr, marked, 6,5cm
1 600 HUF
1354199
19066
269
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, kulccsal, működik, jelzett, gravírozással, d: 3,5 cm, bruttó: 36,1 g
28 000 HUF
1355963
19067
269
Jewellery
Pink oplál medál, aranyozott ezüst (Ag.), apró gyémánt kövekkel, bruttó: 11 g
2 400 HUF
1356009
19068
269
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) medál kővel és apró gyémántokkal, zománc berakással, bruttó:7 g
2 400 HUF
1355967
19069
269
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál hematit kővel, bruttó: 19 g
1 600 HUF
1355962
19070
269
Jewellery
Ezüst (Ag.) borostyán medál, bruttó: 11g
1 200 HUF
1356759
19071
269
Jewellery
Ezüst likőrös pohárka, Ag., nettó:39,1gr., jelzett, 8,5cm / Silver liqueur glasses, Ag, net.. 39,1gr, marked, 8.5 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m