Jewellery
Number of items: 114
1342593
19048
267
Jewellery
Ezüst, triciklis nyakkendőcsipesz, Ag., nettó: 10,9gr., 6cm/ Silver tie clip, Ag, net. 10,9gr, 6cm
3 600 HUF
1342448
19049
267
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:4,9gr., jelzett, 46cm / Silver necklace, Ag, net. 4,9gr, marked, 46 cm
1 400 HUF
1342590
19050
267
Jewellery
Ezüst, delfines gyűrű, Ag., nettó: 5gr., jelzett, méret:65/ Silver dolphin ring, Ag, net.. 5gr, marked, size: 65
1 600 HUF
1342589
19051
267
Jewellery
Aranyozott ezüst karlánc, Ag., nettó: 3,2gr., jelzett, 20cm/ Gold-plated silver bracelet, Ag, net:.3.2 g, marked, 20cm
1 200 HUF
1342098
19052
267
Jewellery
Arany(Au) 14K medál, jelzett, nettó: 1,6 g
7 000 HUF
1338363
19053
267
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 10gr., jelzett, 23cm / Silver bracelet, Ag, net.. 10gr, marked, 23 cm
3 000 HUF
1338361
19054
267
Jewellery
Ezüst "szalamander"mintás karlánc, Ag., nettó: 5gr., jelzett, 14,5cm / Silver "salamander" patterned bracelet, Ag, net.. 5gr, marked, 14.5 cm
3 000 HUF
1338347
19055
267
Jewellery
Ezüst "S" mintás gyűrű, Ag., nettó:3,2gr., jelzett, méret:48/ Silver "S" pattern ring, Ag, net:.. 3.2 g, marked, size: 48
1 000 HUF
1338341
19056
267
3400
Jewellery
Ezüst "anker"mintás nyaklánc, Ag., nettó:11,1gr., jelzett, 50cm / Silver necklace, net, Ag: 11,1 g, marked, 50cm
3 400 HUF
1338339
19057
267
3200
Jewellery
Ezüst rózsa mintás nyaklánc, Ag., nettó:10,9gr., jelzett, 41,5cm / Silver necklace, net, Ag: 10,9 g, marked, 41,5cm
3 200 HUF
1338334
19058
267
5500
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:17,7gr., jelzett, 52cm / Silver necklace, net, Ag: 17,7 g, marked,52cm
5 500 HUF
1338328
19059
267
Jewellery
Ezüst "kígyó" nyaklánc, Ag., nettó:5,5gr., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag: 5,5 g, marked,42,5cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m