https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 114

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g
1
19108.

Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm, nettó:252 g
1
19109.

Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm, nettó:252 g

 
Sold
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm
1
19110.

Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, replika, súlyozott, jelzett, m: 17 cm, bruttó 360 g
1
19111.

Ezüst (Ag.) gyertyatartó, replika, súlyozott, jelzett, m: 17 cm, bruttó 360 g

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
2
 
2 db állványos fényképezőgépet formázó ezüst (Ag.) asztali dísz, jelzettek, m: 8 ill. 6,5 cm, nettó 42,2 g
1
19112.

2 db állványos fényképezőgépet formázó ezüst (Ag.) asztali dísz, jelzettek, m: 8 ill. 6,5 cm, nettó 42,2 g

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
18
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19113.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment