https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 359

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1
13995.

Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Kiadói  félvászonkötésben, jó állapotban.
1
13996.

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.
1
13997.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
1
13998.

Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
1
13999.

Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény. Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)
1
14000.

Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény. Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.
1
14001.

Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1
14002.

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.
1
14003.

Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben
1
14004.

Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, első lapja kiszakadt, viseltes állapotban.
1
14005.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, első lapja kiszakadt, viseltes állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
A műveltség könyvtára, 6 különböző kötet, Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, illusztrált, kötetenként eltérő állapotban, több szakadt, hibás.
1
14006.

A műveltség könyvtára, 6 különböző kötet, Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, illusztrált, kötetenként eltérő állapotban, több szakadt, hibás.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
5
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment