Antique
Number of items: 21
1341741
11026
267
Antique
Borostyán szipka arany(Au) 14K végződéssel, h: 8 cm
5 000 HUF
1339253
11027
267
Antique
cca 20. sz. eleje, 3 db magyar népi motívumos nyomófa, számmal jelzettek, kis kopásnyomokkal, különböző méretben
2 000 HUF
1294032
11028
267
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű tortalapát, gravírozott alpakka lapát fejjel, jelzett, bruttó: 101 g, h: 30 cm
16 000 HUF
911310
11029
267
Antique
5 000 HUF
1308275
11030
267
Antique
Régi, bronz puttó lámpa, jelzés nélkül, működik, plusz égővel, m: 26cm
20 000 HUF
1195493
11031
267
Antique
20 000 HUF
1200326
11032
267
26000
Antique
26 000 HUF
1200096
11033
267
32000
Antique
32 000 HUF
1262680
11034
267
Antique
Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
18 000 HUF
1327298
11035
267
Antique
cca 1910 Csoknyay Jenő(Szentendre) szerszámgyára által készített bárd, h: 36 cm
16 000 HUF
1342773
11036
267
Antique
Goldfeder ezüstözött köret kínáló, jelzett, 45×28 cm
10 000 HUF
1311110
11037
267
Antique
Antik réz kürt, fém fújó rész jelzett (Ambassador), horpadásokkal, h:36 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m