Jewellery
Number of items: 101
1325836
19085
265
Jewellery
Ezüst, orosz fűszertartó (Moszkva, 1893), Ag., nettó:59,3gr., jelzett, 6,5cm / Silver, Russian spice rack (Moscow, 1893), Ag, net. 59,3gr, marked, 6,5cm
18 000 HUF
1312378
19086
265
Jewellery
Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, mesterjeggyel, m:6 cm, nettó:18 g
5 000 HUF
1328111
19087
265
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) kanál, jelzett, h: 15 cm, nettó 25,4 g
3 000 HUF
1328392
19088
265
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) nyaklánc, az egyik fém kapoccsal, különböző méretben, összesen bruttó 11,8 g
2 000 HUF
1330181
19089
265
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 6,2gr., jelzett, 20cm /Silver bracelet, Ag, net. 6,2gr, marked, 20cm.
1 600 HUF
1323032
19090
265
36000
Jewellery
Ezüst porcukorszóró Ag., nettó: 131,9gr., csak mesterjeggyel, 6,5x5,5cm / Silver-made sugar dredger. Ag.. 131.9 g, maker's mark only, 6,5x5,5cm
36 000 HUF
1323005
19091
265
17000
Jewellery
Ezüst, talpas tálka Ag., nettó: 64,2gr., jelzett, d:10,5cm /Silver, footed bowl Ag, net. 64,2gr, marked, d10,5cm
17 000 HUF
1321815
19092
265
50000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kanalak (6db), jelzett, mesterjeggyel (MS), h:18,5 cm, egyik sérült, nettó:278 g
50 000 HUF
1328002
19093
265
70000
Jewellery
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, arany (Au.) 14K zárral, jelzett, díszdobozban, minőségi tájékoztatóval, h: 45 cm
70 000 HUF
1322983
19094
265
Jewellery
Ezüst, fedeles vázácska, Ag., nettó: 41,1gr., jelzett, 7x5cm/ Silver vase, Ag., net: 41.1 grams, marked, 7x5cm
12 000 HUF
1325842
19095
265
Jewellery
Ezüst füles kínáló, Ag., nettó:81,5gr., jelzett, 5,5x8,5cm / Silver platter, Ag, net.. 81,5gr, marked, 5,5x8,5 cm
20 000 HUF
1322840
19096
265
48000
Jewellery
Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g
48 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m