Jewellery

Number of items: 101

Ezüst, orosz fűszertartó (Moszkva, 1893),  Ag., nettó:59,3gr., jelzett, 6,5cm / Silver, Russian spice rack (Moscow, 1893), Ag, net. 59,3gr, marked, 6,5cm
19085.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, mesterjeggyel, m:6 cm, nettó:18 g
19086.

5 000 HUF

Díszes ezüst (Ag.) kanál, jelzett, h: 15 cm, nettó 25,4 g
19087.

3 000 HUF

3 db ezüst (Ag.) nyaklánc, az egyik fém kapoccsal, különböző méretben, összesen bruttó 11,8 g
19088.

2 000 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 6,2gr., jelzett, 20cm /Silver bracelet, Ag, net. 6,2gr, marked, 20cm.
19089.

1 600 HUF

Ezüst porcukorszóró  Ag., nettó: 131,9gr., csak mesterjeggyel,  6,5x5,5cm / Silver-made sugar dredger. Ag.. 131.9 g, maker's mark only, 6,5x5,5cm
19090.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst, talpas tálka   Ag., nettó: 64,2gr., jelzett, d:10,5cm /Silver, footed bowl Ag, net. 64,2gr, marked, d10,5cm
19091.

17 000 HUF
46,07
53,13

Antik ezüst (Ag.) kanalak (6db), jelzett, mesterjeggyel (MS), h:18,5 cm, egyik sérült, nettó:278 g
19092.

50 000 HUF
135,50
156,25

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, arany (Au.) 14K zárral, jelzett, díszdobozban, minőségi tájékoztatóval, h: 45 cm
19093.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst, fedeles vázácska,   Ag., nettó: 41,1gr., jelzett, 7x5cm/ Silver vase,  Ag., net: 41.1 grams, marked, 7x5cm
19094.

12 000 HUF

Ezüst füles kínáló,  Ag., nettó:81,5gr., jelzett, 5,5x8,5cm / Silver platter, Ag, net.. 81,5gr, marked, 5,5x8,5 cm
19095.

20 000 HUF
54,20
62,50

Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g
19096.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF