Jewellery Number of items: 101
1325844
19073
265
Jewellery
Ezüst figaró karlánc, Ag., nettó:4,1gr., jelzett, 19cm / Silver bracelet, Ag, net.. 4,1gr, marked, 19cm
1 200 HUF
1323287
19074
265
Jewellery
Arany(Au) 14K fülbevaló szintetikus kövekkel, jelzett, br: 1,7 g
8 000 HUF
1323031
19075
265
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gránát kövekkel díszítve, jelzett, méret: 55, br: 7 g
1 600 HUF
1323035
19076
265
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű zománc díszítéssel, jelzett, méret: 55, br: 9,5 g
1 600 HUF
1323054
19077
265
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 7 g
1 600 HUF
1322949
19078
265
Jewellery
Ezüst, apostol teáskanál, Ag., nettó:8,2gr., jelzett, 10cm / Silver teaspoon, Ag, net:8,2 gr, marked, 10cm
3 000 HUF
1322954
19079
265
Jewellery
Ezüst,zománccímeres teáskanál, Ag., bruttó: 46,1gr., jelzett, cca 10cm, 5db / Silver teaspoon, Ag, gross:46,1 gr, marked, 5pz, cca 10cm
12 000 HUF
1323025
19080
265
Jewellery
Szitakötős arany(Au) 14K fülbevaló, jelzett, br: 0,7 g
4 000 HUF
1323030
19081
265
24000
Jewellery
Arany(Au) 14K fülbevaló, jelzett, br: 5 g
24 000 HUF
1323033
19082
265
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco gyűrű, jelzett, méret: 55, br: 7,3 g
2 000 HUF
1291654
19083
265
Jewellery
Ezüst (Ag.) színházi tárca, zománc díszítéssel, jelzett, a zománcon apró lekopásokkal, jó állapotban, 12,5×12,5 cm, nettó 123 g / Silver (Ag.) theatre purse with enamel ornaments, with hallmark, in good condition, 12,5×12,5 cm, net weight 123 g
20 000 HUF
1322830
19084
265
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) villa, mesterjeggyel (PIR), gravírozott monogrammal, h:18 cm, nettó:98 g
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house