Chinaware / Porcelain Number of items: 144
1304369
11177
264
1290694
11178
264
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, jelzett, 12x9 cm
1 800 HUF
1317628
11179
264
26000
Fischer J Budapest díszváza, kézzel festett mázas fajansz, restaurált, m:26 cm
26 000 HUF
1316358
11180
264
Aquincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1 000 HUF
1313859
11181
264
7 db különféle porcelán bögre ill. kiöntő (Drasche, Hollóházi, Zsolnay), különböző méretben, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
2 000 HUF
1313800
11182
264
Mezőberény látképével díszített Bagi André jászárokszállási porcelán falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 1319603
11183
264
Royal Doulton porcelán tányér, levonóképes, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, d: 26 cm
3 000 HUF
1319609
11184
264
Wedgwood porcelán ékszertartó dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, d: 8 cm, m: 4 cm
1 800 HUF
1319600
11185
264
3 000 HUF
1299682
11186
264
Polonsky halas váza, apró máz hibával, jelzett, kézzel festett, m:23 cm
1 000 HUF
1299395
11187
264
6 000 HUF
1238287
11188
264
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house