Number of items: 144

Hollóházi agár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
11129.

4 000 HUF

Herendi elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
11130.

4 000 HUF
14

Herendi narancs Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
11131.

3 000 HUF

11132.

18 000 HUF
48,78
56,25

11133.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi virágmintás rózsadíszes nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, a tetőn máz alatti hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
11134.

2 600 HUF
7,05

11135.

3 000 HUF

Zsolnay virág mintás mokkás csésze, kézzel festett, jelzett
11136.

2 400 HUF

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11137.

6 000 HUF

Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan, d:17 cm
11138.

6 000 HUF
18

Zsolnay porcelán sün, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 9 cm
11139.

1 200 HUF
29

Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
11140.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF