Jewellery

Number of items: 218

cca 1900 Dupla fedelű, arany zsebóra. Pateck Geneve jelzéssel, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 91,2g  / Double lid gold pocket watch in nice condition. 91,2g
19203.

180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag.) füles kínáló tál, jelzett, mesterjeggyel (SH), nettó:235 g, 30×20 cm
19204.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag.) tálca, sérült, nettó:198 g, d:21 cm
19205.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst trébelt kiöntő, Ag., nettó: 205gr., Klein Mózes., Budapest, mesterjeggyel ill., eredeti matricával, cca 1920, 10cm / Chased silver spout, Ag, net. 205gr, Moses Klein, Budapest, ticket master or original sticker, circa 1920, 10cm
19206.

55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag.) asztali cigaretta tartó oroszlános lábakkal. Jelzett, AJ mesterjeggyel. nettó:194 g / Silver cigarette box with hallmark 13x8x4 cm, 194 g
19207.

40 000 HUF
108,40
125,00

19208.

280 000 HUF
758,81
875,00

19209.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, Ag., nettó: 99,1gr, 2db, jelzett, cca 3x5cm /Silver spice rack frosted glass insert, Ag, net. 99.1 gr, 2, marked, circa 3x5cm
19210.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1950 18K arany Doxa karóra, hibátlan, nem használt, új állapotban,  működő szerkezettel. Jelzett felhúzókoronával. / Gold Doxa watch, works br: 22 g
19211.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst karkötő, Ag., nettó: 26,4gr., jelzett, d:6,5cm /Silver bracelet, Ag, net. 26,4gr, marked, d:6,5cm
19212.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag.) mokkáskanál készlet (4 db), jelzett, mesterjeggyel, h: 11 cm, nettó: 67 g
19213.

8 000 HUF

Ezüst (Ag.) toramutató szintetikus kővel, jelzett, h:15 cm, nettó:26 g
19214.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF