Jewellery

Number of items: 218

Ezüst fonott karlánc, Ag., 12,5gr., jelzett,20cm /Silver braided bracelet, Ag., 12,5gr., marked, 20cm
19178.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst "verlauf" kettős szemű nyaklánc, Ag., nettó:19,2gr., jelzett, 45,5cm/ Silver "verlauf 'double-eyed necklace, Ag, net. 19,2gr, marked, 45,5cm
19179.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst  anker nyaklánc, Ag., nettó:6gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace, Ag, net. 6gr, marked, 40cm
19180.

1 600 HUF

Ezüst "S" nyaklánc, Ag., nettó: 19,4gr, jelzett, 50,5cm / Silver "S" necklace, Ag, net. 19,4gr, marked, 50,5cm
19181.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst pancer karlánc, Ag., nettó:38,5gr., jelzett, 51cm/ Silver bracelet, Ag, net.38,5gr, marked,51 cm
19182.

8 000 HUF

Ezüst anker karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19183.

2 600 HUF
7,05

Ezüst "dupla pancer" karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19184.

2 600 HUF
7,05

Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó: 13,4gr, jelzett, 71,5cm / Silver necklace, Ag, net. 13,4gr, marked, 71,5cm
19185.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag)nyelű kés és villa, jelzett, br: 78 g
19186.

11 000 HUF
29,81
34,38

19187.

6 000 HUF

Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár
19188.

26 000 HUF
70,46
81,25

Díszes, monogramos ezüst (Ag.) púdertartó, tükör nélkül, jelzett, d: 6 cm, bruttó 40,6 g
19189.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF