Engravings

Number of items: 11

Lühnsdorf Károly (1893-1958): Gárdonyi Géza. Ofszet, papír, 26×20 cm
11000.

1 000 HUF

Lühnsdorf Károly (1893-1958): Munkácsy Mihály. Ofszet, papír, 26×20 cm
11001.

1 000 HUF

cca 1800 George Morland: Girl and pigs. Színezett metszet, papír, metszette: William Ward, 35×45 cm
11002.

8 000 HUF

Antonio Fabres (1854-1936): Janissaire. Rézmetszet, papír, sérült, metszette: Ramus, 36×25 cm
11003.

2 000 HUF

Budavár Mátyás király idejében. 27×20 cm, körbevágva, paszpartuban. Dürer Alb. után razj. Varsányi. Metsz. Rohn Alajos. Kubinyi Ferenc és Vahot Imre Magyarország és Erdély képekben c. munkájából származó eredeti acélmetszet.
11004.

2 000 HUF
15

1857 Divatkép. Színezett fametszet. / Fashion wood-engraving 24x33 cm
11005.

1 200 HUF

1853 Tyroler: divat témájú színezett rézmetszet / Fashion colored etching 19x28 cm
11006.

1 800 HUF

11007.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1750 Rodrich Károly pázmándi ispán névaláírásával ellátott érdekes színezett metszet, ex libris. 8x12 cm
11008.

8 000 HUF

Scitovszky János (1785-1866) esztergomi érsek portréja, litográfia, üvegezett fa keretben, 23×17 cm
11009.

4 000 HUF

Ludwig Rohbock: A görög egyház az aldunasoron. 21×16,5 cm, körbevágva, paszpartuban. Hunfalvy János Magyarország és Erdély eredeti képekben c. munkájából származó eredeti acélmetszet.
11010.

800 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF