Antique Number of items: 13
1308174
11011
263
Antique
cca 1900 Fa fokos faragott fejjel "Tusnád felirattal" botjelvényekkel (Gyilkos-tó, Tusnádfürdő, Csíkszereda, összesen:5 db), h: 90 cm
8 000 HUF
1311110
11012
263
Antique
Antik réz kürt, fém fújó rész jelzett (Ambassador), horpadásokkal, h:36 cm
12 000 HUF
1310753
11013
263
Antique
XIX. sz. Dekoratív asztali kínáló szett. Gyertya, gyufa és cigaretta tartó. Részben kézzel festett díszítéssel, réz testtel. Hibátlan, repedésmentes. 29x17 cm
12 000 HUF
1279011
11014
263
4800
Antique
Alpakka fűszertartó üveg betétekkel, sérült, 10x15cm
4 800 HUF
1247917
11015
263
Antique
3 000 HUF
1308275
11016
263
28000
Antique
Régi, bronz puttó lámpa, jelzés nélkül, működik, plusz égővel, m: 26cm
28 000 HUF
1308652
11017
263
Antique
Argentor art deco füles kínáló, rezezett alpakka, sérült tükör betéttel, d:21 cm, m:22 cm
9 000 HUF
1237930
11018
263
15000
Antique
G. Unioun ezüstözött cukortartó, jelzett, 12x9x13cm
15 000 HUF
1237830
11019
263
Antique
Régi ezüstözött váza,hibás, 15x9cm 1237214
11020
263
Antique
cca 1900 Campanello d'oro Sicilia olasz mandolin, a test peremén kis sérüléssel, két húrja hiányzik, további két húrja sérült, h: 63,5 cm
3 000 HUF
1307275
11021
263
Antique
Keleti mintás karcolt szarú levélbontó fém rátéttel, jelzett, 13cm
2 000 HUF
1287975
11022
263
Antique
XIX. sz. : Fém bross, Ámort ábrázoló kézzel festett miniatűrrel. Tű hiányzik. / XIXth century: Metal broche with hand painted miniature depicting Amor. Part missing. 5x3,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house