Jewellery Number of items: 162
1312181
19156
263
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis kanál készlet (6db), jelzett, mesterjeggyel, h: 15 cm, nettó: 193 g
20 000 HUF
1312031
19157
263
65000
Jewellery
Ezüst cukordoboz zsanéros fedéllel, Ag., nettó:246,1gr., jelzett,11x8,5x10cm/Silver sugar box with hinged lid, Ag, net. 246,1gr, marked, 11x8,5x10cm.
65 000 HUF
1312029
19158
263
75000
Jewellery
Angol ezüst, Sterling, áttört virágos tányér, Ag., nettó:311,2gr., jelzett, d:25,5cm/ English silver, Sterling, pierced floral plate, Ag, net.. 311,2gr, marked, d: 25,5cm
75 000 HUF
1307440
19159
263
50000
Jewellery
Omega ezüst(Ag) zsebóra, porcelán számlappal(rajta hajszálrepedéssel), másodpercmutatóval, hátoldalán életképpel, működik, jelzett, br: 82,3 g
50 000 HUF
1309267
19160
263
Jewellery
Vegyes nemesfém tétel: ezüst (Ag.) ékszerek: karkötők, gyűrűk, fülbevalók, stb., egy részük berakásokkal, jelzettek, intarziás zenélő fa dobozban, bruttó 225 g
12 000 HUF
986907
19161
263
30000
Jewellery
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house