Tétel

5 000 HUF

11

Description:

Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben - - irásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel színezett fametsz.). A könyv- és záródíszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszínezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 70. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbőrkötésben, kiadói védőtokban.

Share:

Photo of the item taken by : vörös_iván