Number of items: 430

Csáky Lajos (1950-): Múló idő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 45×35 cm
10061.

16 000 HUF
43,36
50,00

Csáky Lajos (1950-): Reggel. Vegyes technika, karton, fa keretben, jelzett, 25×35 cm
10062.

8 000 HUF

Csáky Lajos (1950-): Érzések. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 50×20 cm
10063.

20 000 HUF
54,20
62,50

Cs.G. jelzéssel: Moldova György. Rézkarc, karton, 37×29 cm
10064.

1 000 HUF

Csohány Kálmán(1925-1980): Férfi fej. Rézkarc(próbanyomat), papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x10 cm
10065.

6 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Havasi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×41 cm
10066.

1 200 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 7×12 cm
10067.

1 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból, 9db fametszet, papír, jelzés nélkül, vegyes minőségben (az egyik szakadt), 27x30cm
10068.

1 000 HUF
9

Détári Dettár György (1892-1951): Matyó lányok és hortobágyi csikós 2x2 db jelzett és ceruzával címzett szitanyomat papírméret 17x25 cm
10069.

1 200 HUF

Détári Dettár György (1892-1951): Népviseletek: Szanyi legény, alföldi legény, hortobágyi juhász, sárközi lány 4db jelzett és ceruzával címzett szitanyomat papírméret 17x25 cm
10070.

1 200 HUF

Détári Dettár György (1892-1951): Népviseletek: Bodrogi lány, hortobágyi csikós, kalocsai lány 3db jelzett és ceruzával címzett szitanyomat papírméret 17x25 cm
10071.

1 200 HUF

Dévényi János (1956- ): 9 pötty. Akril, papír, jelzett, fa keretben, 30×40 cm
10072.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF