Number of items: 430

Katona jelzéssel: Alpesi táj. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
10169.

1 600 HUF

Katona Bálint (1950-): Nosztalgia. Hidegzománc, fémlemez, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
10170.

12 000 HUF

Katona Nándor (1864 - 1932): Este a Tátrában. Színes linómetszet, papír,  megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából, 17,5x22,5cm
10171.

3 000 HUF

Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet, papír, foltos, megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából, 22x17cm
10172.

8 000 HUF

Kárpáti Gusztáv (1941-2013): Bihari táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
10174.

26 000 HUF
70,46
81,25

10175.

8 000 HUF

Kernstok Károly (1873-1940): Patak partján. Színes linómetszet, papír, foltos, megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából, 17×22 cm
10176.

4 000 HUF

10177.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 16x21 cm
10178.

1 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Solymosi táj, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×21,5 cm
10179.

2 000 HUF

10180.

10 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült, 45×65 cm
10181.

4 000 HUF
97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF