Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 68

NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Willy Brandt" jelzett Ag emlékérem (25g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Willy Brandt" hallmarked Ag medallion (25g/1000/40mm) C:PP fingerprint
31091.

3 200 HUF
8,67
10,00

NSZK 1976. "Konrad Adenauer születésének 100. évfordulója" fém emlékérem (50mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat FRG 1976. "100th Anniversary of the birth of Kondrad Adenauer" metal medallion (50mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
31092.

1 000 HUF

NSZK 1981. "Christian Rauch született 1777. jan. 2."  Br emlékérem (40mm) + NDK DN "VEB Klingenthaler Harmonikawerke" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 FRG 1981. "Christian Rauch born 2nd January 1777." Br commemorative medal (40mm) + GDR ND ""VEB Klingenthaler Harmonikawerke" silver plated commemorative medal (60mm) C:XF
31093.

1 000 HUF

NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP) FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association  of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
31094.

1 000 HUF

NSZK 1989. "800 éves a kikötő és Hamburg" Ag emlékérem (20,12g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat FRG 1989. "800th Anniversary of the port of Hamburg - 800 Jahre Hafen und Hamburg" Ag medallion (20,12g/0.999/40mm) C:PP fingerprint
31095.

2 600 HUF
7,05

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:PP felületi karc, foltos Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" silver plated metal commemorative coin (32mm) C:PP slightly scratched, spoted
31096.

800 HUF

Németország 1990 "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem, aranyozott érme nélkül (40mm) T:PP ujjlenyomat,karc Germany 1990. "European currencies / Germany" silver plated Br medal without gold plated coin (40mm) C:PP fingerprint,scratched
31097.

800 HUF

Németország DN "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem "1994J 1M" aranyozott érmével (40mm) T:PP,2 Germany ND "European currencies / Germany" silver plated Br medal with "1994J 1 Mark" gold plated coin (40mm) C:PP,XF
31098.

800 HUF

Németország DN "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem "1970G 1M" aranyozott érmével (40mm) T:PP,2 Germany ND "European currencies / Germany" silver plated Br medal with "1970G 1 Mark" gold plated coin (40mm) C:PP,XF
31099.

800 HUF

Németország DN "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br emlékérem (40,5mm) T:2 Germany ND "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br commemorative medallion (40,5mm) C:XF
31100.

800 HUF

Németország 1990. "Berlini fal leomlásának emlékére" aranyozott tombak emlékérem a Berlini fal eredeti darabkájával, tanúsítvánnyal (50mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1990. " Fall of the Berlin Wall - Die Mauer fällt" gilt commemorative medallion with an original piece of the Berlin Wall, with certificate (50mm) C:PP fingerprint
31101.

1 400 HUF

Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:2 ujjlenyomat Germany ND "Wilhelm I" gilt metal medallion "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" (32mm) C:XF fingerprint
31102.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF