Worldwide commemorative medallions and plaques Number of items: 68
1292627
31091
261
3200
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatics
NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Willy Brandt" jelzett Ag emlékérem (25g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Willy Brandt" hallmarked Ag medallion (25g/1000/40mm) C:PP fingerprint
3 200 HUF
1292917
31092
261
Numismatics
NSZK 1976. "Konrad Adenauer születésének 100. évfordulója" fém emlékérem (50mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat FRG 1976. "100th Anniversary of the birth of Kondrad Adenauer" metal medallion (50mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
1 000 HUF
1296765
31093
261
Numismatics
NSZK 1981. "Christian Rauch született 1777. jan. 2." Br emlékérem (40mm) + NDK DN "VEB Klingenthaler Harmonikawerke" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 FRG 1981. "Christian Rauch born 2nd January 1777." Br commemorative medal (40mm) + GDR ND ""VEB Klingenthaler Harmonikawerke" silver plated commemorative medal (60mm) C:XF
1 000 HUF
1277393
31094
261
Numismatics
NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP) FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
1 000 HUF
1292746
31095
261
Numismatics
NSZK 1989. "800 éves a kikötő és Hamburg" Ag emlékérem (20,12g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat FRG 1989. "800th Anniversary of the port of Hamburg - 800 Jahre Hafen und Hamburg" Ag medallion (20,12g/0.999/40mm) C:PP fingerprint
2 600 HUF
1067068
31096
261
Numismatics
Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:PP felületi karc, foltos Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" silver plated metal commemorative coin (32mm) C:PP slightly scratched, spoted 1296221
31097
261
Numismatics
Németország 1990 "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem, aranyozott érme nélkül (40mm) T:PP ujjlenyomat,karc Germany 1990. "European currencies / Germany" silver plated Br medal without gold plated coin (40mm) C:PP fingerprint,scratched
1296215
31098
261
Numismatics
Németország DN "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem "1994J 1M" aranyozott érmével (40mm) T:PP,2 Germany ND "European currencies / Germany" silver plated Br medal with "1994J 1 Mark" gold plated coin (40mm) C:PP,XF 1296212
31099
261
Numismatics
Németország DN "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem "1970G 1M" aranyozott érmével (40mm) T:PP,2 Germany ND "European currencies / Germany" silver plated Br medal with "1970G 1 Mark" gold plated coin (40mm) C:PP,XF 1279229
31100
261
Numismatics
Németország DN "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br emlékérem (40,5mm) T:2 Germany ND "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br commemorative medallion (40,5mm) C:XF
1292605
31101
261
Numismatics
Németország 1990. "Berlini fal leomlásának emlékére" aranyozott tombak emlékérem a Berlini fal eredeti darabkájával, tanúsítvánnyal (50mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1990. " Fall of the Berlin Wall - Die Mauer fällt" gilt commemorative medallion with an original piece of the Berlin Wall, with certificate (50mm) C:PP fingerprint
1 400 HUF
1292760
31102
261
Numismatics
Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:2 ujjlenyomat Germany ND "Wilhelm I" gilt metal medallion "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" (32mm) C:XF fingerprint The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house