Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 68

Kanada 1978. "Indián idők dollárja / Dr. Charlie Bell emlékérme" Ni emlékérme (33mm) T:2 (PP) Canada 1978. "Indian Days Dollar / Dr. Charlie Bell memorial coin" Ni commemorative coin (33mm) C:XF (PP)
31079.

800 HUF

Lengyelország 1975. "500 éves a könyvnyomtatás Lengyelországban - Krakkó 1474, Wroclaw 1475 / XX. Nemzetközi Könyvvásár" Br plakett eredeti tokban (86x76mm) T:2 Poland 1975. " 500th Anniversary - Printing in Poland - Krakow 1474, Wroclaw 1475 / XX. International Book Fair" Br plaque in original case (86x76mm) C:XF
31080.

1 000 HUF

Luxemburg DN "Európai valuták" ezüstözött Br emlékérem, "1990. 1Fr" aranyozott érmével (50mm) T:PP ujjlenyomat,2 Belgium ND "European Currencies" silver plated Br medallion with "1990. 1Fr" gold plated coin (50mm) C:PP fingerprint,XF
31081.

1 000 HUF

Nagy-Britannia 2015. "Europhilex Bélyegkiállítás London 1840-2015" Br emlékérem dísztokban (55mm) T:1 Great Britain 2015. "Europhilex Stamp Exhibition London 1840-2015" Br commemorative medal in case (55mm) C:UNC
31082.

1 000 HUF

Német Államok ~1800. Jelzetlen Ag emlékérem Friedrich von Matthisson Lebenslied című művéből idézettel. Szign.: Daniel Friedrich Loos, A. Hofmann (26,74g/42mm) T:2- ph., forrasztásnyomok German States ~1800. Ag commemorative medallion without hallmark, with citation from Friedrich von Matthisson's Lebenslied. "AUF / ZU DER STERNE / LEUCHTENDER FERNE / BLICKE VOM STAUBE / MUTHIG DER / GALUBE". Sign.: Friedrich Loos, A. Hofmann (26,74g/42mm) C:VF edge error, soldering marks
31083.

9 000 HUF
24,39
28,13

Német Birodalom 1888. "III. Frigyes / 1831. október 18-1888. június 15." Cu medál (39mm) T:2- German Empire 1888. "Friedrich III / 18. October 1831 - 14 Jun 1888" Cu medal (39mm) C:VF
31084.

1 000 HUF

NDK 1965. "Lipcse 800 éves" jelzetlen Ag emlékérem (5,1g/22mm) T:2 patina GDR 1965. "Leipzig 800th Anniversary" unmarked Ag commemorative coin (5,1g/22mm) C:XF patina
31085.

1 000 HUF

NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Horst Hottges, Klaus Fichtel" fém emlékérem (30mm) T:2 FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico / Horst Hottges, Klaus Fichtel" metal medal (30mm) T:2
31086.

800 HUF

NSZK 1974. "1974-es labdarúgó-világbajnokság" jelzett Ag emlékérem (14,83g/0.999/34mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc  FRG 1974. "1974 FIFA World Cup" hallmarked Ag medallion (14,83g/0.999/34mm) C:PP fingerprint, slightly scratched
31087.

2 000 HUF

NSZK 1974. "25 éves az NSZK / 25 éves a Bundesrat" jelzett Ag emlékérem (24,78g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc  FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / 25 Jahre Bundesrat" hallmarked Ag medallion (24,78g/1000/40mm) C:PP fingerprint, slightly scratched
31088.

3 200 HUF
8,67
10,00

NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Konrad Adenauer" jelzett Ag emlékérem (25,07g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Konrad Adenauer" hallmarked Ag medallion (25,07g/1000/40mm) C:PP fingerprint
31089.

3 200 HUF
8,67
10,00

NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,11g/1000/40mm) T:PP kis ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,11g/1000/40mm) C:PP small fingerprint
31090.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF