Books: Other rarities Number of items: 294
1274965
14519
261
Vegyes könyvtétel: komolyzenével, zeneszerzőkkel kapcsolatos könyvek, összesen 8 db.
1271038
14520
261
Márton Jósef: Lexicon trilingve latino-hungarico-germanicum. Pars secunda. M-Z. Viennae Austriae, 1818, Pichler. Egészbőr kötésben.
5 000 HUF
1293640
14521
261
Daniel Defoe: Robinson Crusoe, 3 különböző kiadás: Bp., é. n., Franklin; Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság; Bp. - Bécs, é. n., Deubler József. Példányonként változó, viseltes állapotban.
1 600 HUF
1293642
14522
261
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Díszes, festett, viseltes vászonkötésben, gerince hiányzik.
1 200 HUF
1293645
14523
261
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Részben javított, viseltes félvászon kötésben.
1 400 HUF
1297175
14524
261
Csurka István könyvek, 3db: Amerikai cigaretta, Kint az életben, Hét tonna dollár
1 000 HUF
1248882
14525
261
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.
1 000 HUF
1248406
14526
261
7 000 HUF
1248229
14527
261
1 000 HUF
1248360
14528
261
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. ALÁÍRT! Bp., 1905, Az Újság ajándéka előfizető részére. Félvászon kötés, javított, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
4 000 HUF
1248207
14529
261
3400
3 400 HUF
1130669
14530
261
Vindelälven-Six Ages. Fotókönyv. 1997, Roine Magnusson. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house