Tétel

3 000 HUF

Description:

A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte Czakó Elemér és Györgyi Kálmán. Bp., 1930, Könyvbarátok Szöv. (K.M. Egyetemi ny.) 220 p. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, gerincén aranyozott címfelirattal, a kötéstáblán vignettával.

Share:

Photo of the item taken by : ttg