Jewellery
Number of items: 152
1286694
19060
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,5gr., marked
1 400 HUF
1286693
19061
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6gr., marked
1 800 HUF
1286692
19062
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 3,7gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 3,7gr., marked
1 600 HUF
1286687
19063
260
Jewellery
Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag, gross. 5,8gr indicated size. 59
7 000 HUF
1286683
19064
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,2gr., jelzett, méret:58 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,2gr, marked, size: 58
1 000 HUF
1286681
19065
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,9gr., jelzett, méret:50 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,9gr, marked, size: 50
1 600 HUF
1286680
19066
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,6gr., jelzett, méret:51 / Silver ring with stone, Ag, gross: 1,6gr, marked, size: 51
1 400 HUF
1286691
19067
260
2200
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,4gr., marked
2 200 HUF
1286690
19068
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 4,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 4,2gr., marked
2 000 HUF
1286684
19069
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 3,5gr., jelzett, méret:50 / Silver ring with stone, Ag, gross: 3,5gr, marked, size: 50
2 000 HUF
1286689
19070
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó: 6,4gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net. 6,4gr., marked
2 800 HUF
1283026
19071
260
Jewellery
Kis színházi ezüst(Ag) mini pénztartó táska, jelzett, 8x6 cm, 30,6 g
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m