Jewellery
Number of items: 152
1281684
19108
260
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó.:6gr., jelzett, méret:57/ Silver ring, Ag, net.: 6gr, marked, size: 57
1 800 HUF
1282428
19109
260
Jewellery
Ezüst karlánc medálokkal, Ag., nettó.:3gr., jelzett, 17cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 3gr, marked, 17cm
1 200 HUF
1282430
19110
260
Jewellery
Ezüst karlánc medálokkal, Ag., nettó.:6,3gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 6,3gr, marked, 18cm
1 800 HUF
1282421
19111
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:4,4gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net. 4,4gr, marked, 18cm
1 200 HUF
1282401
19112
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:9,1gr., jelzett, 19cm /Silver bracelet, Ag, net. 9,1gr, marked, 19cm
2 800 HUF
1282394
19113
260
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó.:7,3gr., jelzett, 21cm /Silver bracelet, Ag, net. 7,3gr, marked, 21cm
1 400 HUF
1282386
19114
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:14,4gr., jelzés nélkül /Silver earrings, Ag, net.. 14,4gr, without hallmark
5 000 HUF
1282378
19115
260
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:6,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 6,2gr, marked
5 000 HUF
1282375
19116
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:8,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8,5gr, marked
2 600 HUF
1282370
19117
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:2,6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,6gr, marked
1 800 HUF
1282364
19118
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:2,3gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,3gr, marked
1 200 HUF
1282361
19119
260
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., nettó.:8gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8gr, marked
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m