Number of items: 318

13718.

2 000 HUF

13719.

1 200 HUF

13720.

3 000 HUF

13721.

2 000 HUF

13722.

1 600 HUF

báró Eötvös József: Gondolatok. (báró Eötvös József összes munkái I.) Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
13723.

1 400 HUF

Amor Sanctus. Fordította Babits Mihály. Bp., 1988, Helikon. Kiadói velúrkötésben.
13724.

1 000 HUF

13725.

1 200 HUF

Ady Endre válogatott versei. (Válogatta Dóczy Jenő. Ill. Jaschik Álmos.) Bp. 1921. Pallas. Kiadói keménykötésben. A gerince sérült, ezt korábban amatőr ragasztással javították.
13726.

2 000 HUF

Firdauszí: Királyok könyve (Sáhnáme). Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13727.

1 600 HUF

13728.

4 000 HUF

Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Bp. é.n., Lampel R. 211 p. Kiadói díszesen aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben. Dekoratív, szép példány.
13729.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF