Photo

Number of items: 531

cca 1967, Fenyvesi Máté (Fenyvesi dr.), az FTC labdarúgója egy utánpótlás játékossal. Sajtófotó, Szebelédi Géza felvétele. A hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott. 14,5x13,5 cm.
12292.

1 000 HUF

Sinkovits Imre (1928-2001) színművész 10 db fotója. Színdarabokból és magán fotó
12293.

3 000 HUF

1930 A Szent Imre szobor avatása a Móricz Zsigmond (Horthy Miklós) körtéren, Serédi Jusztinián és más egyházi méltóságok  részvételével. Mácsi András pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
12294.

3 000 HUF

cca 1910 Eddy Delling osztrák színésznő fotói, közötte sok aláírt, néhány képeslap saját keze írásával, néhány szerepfotó, összesen 12 db / cca 1910 12 photos and postcardss of Austrian actress Eddy Delling, some with autograph signatures some with autograph writing
12295.

10 000 HUF

1940 Radocsay László(1878-1968) igazságügy-miniszter jugoszláviai látogatásán készült képek, 12 db fotó, 13x18 cm
12296.

5 000 HUF

cca 1980-1995 7db fotó politikusokról, katonai vezetőkről, többek közt: Kádár János, Losonczi Pál, Oláh István, Raffay Ernő, Pozsgay Imre, Für Lajos, Keleti György, stb.)
12297.

3 000 HUF

1965 USA a ghánai nagykövet és Fedorenko elvtárs. Pecséttel jelzett fotó 13x10 cm
12298.

1 000 HUF

cca 1973 Bene Ferenc gólt szerez, Tamás Gyula kapus tehetetlen. Újpesti Dózsa - Vasas mérkőzés. Hátoldalon pecséttel. 24x15 cm.
12299.

1 400 HUF

cca 1967 Albert Flórián helyzetbe kerül az FTC - Pécsi Dózsa mérkőzésen. Hátoldalon pecséttel. 16,5x13,5 cm.
12300.

1 400 HUF

cca 1970 Kántor Sándor karcagi népművész. Érczi K. Gyula felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 12,5x13cm.
12301.

800 HUF

cca 1975 Horthy Miklós kormányzó vitézeket avat a Margitszigeten 1936 május 24-én. Bojár Sándor felvétele, későbbi előhívás. Hátoldalán pecséttel jelzett. 24x16 cm.
12302.

3 000 HUF
10

cca 1972 Kádár János Balczó Andrásnak gratulál. Szebellédy Géza felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 18x13,5 cm.
12303.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF