Photo Number of items: 531
1262726
12280
258
Photo
cca 1970 NSZK-Magyarország labdarúgó mérkőzés, a riporter Szepesi György. Petrovits László felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x13 cm.
1 200 HUF
1267358
12281
258
Photo
cca 1967 Bene Ferenc a kapura tör. Petrovits László Hátoldalon pecséttel jelzett. 14x11 cm.
1 000 HUF
1267191
12282
258
Photo
cca 1975 Kiss Nagy András Munkácsy- és Kossuth-díjas szobrászművész. Keleti Éva felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 13x13 cm.
1 000 HUF
1262735
12283
258
Photo
cca 1966 Győztes magyar csapat Floridában, egy nemzetközi gasztronómia fesztiválon. Középen Túros Emil. A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 13x17,5cm.
2 000 HUF
1266612
12284
258
Photo
cca 1971 Biszku Béla fogadja Kádár Jánost a Nyugati pályaudvaron. Vigovszki Ferenc felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 15x13 cm.
1 400 HUF
1252321
12285
258
Photo
Lányi Sarolta (1891-1975) magyar költő, műfordító, pedagógus fotója Nyikolájeva az "Aratás c. regény szerzőjével, 17x12cm
1 000 HUF
1266651
12286
258
Photo
cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.
1 200 HUF
1266654
12287
258
Photo
1966 Részlet Kovács András Hideg napok c. filmjéből. A képen Szirtes Ádám, Latinovits Zoltán, Darvas Iván, Szilágyi Tibor. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 17,5x10,5 cm.
1 600 HUF
1266692
12288
258
Photo
1973 A Göteborgban világbajnok női tőrcsapat. Balról Maros Magda, Szolnoki Mária, Bóbis Ildikó, Rejtő Ildikó, Tordasi Ildikó. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 24x11 cm.
1 200 HUF
1266698
12289
258
Photo
1973 A Göteborgban világbajnok férfi kardcsapat. Balról Gerevich Pál, Kovács Attila, Marót Péter, Kovács Tamás, Hammang Ferenc. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 20x11,5 cm.
1 200 HUF
1266706
12290
258
Photo
cca 1971 Villányi Zsigmond öttusázó lovon. Petrovits László felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 23x16 cm.
1 000 HUF
1269065
12291
258
Photo
1940 dr. Kiss Ferenc (1889-1966) világhírű anatómia professzor május 22-i rádió előadásának alkalmából készült fotója, verzón feliratozva, 12x17cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house