Photo

Number of items: 531

cca 1970 NSZK-Magyarország labdarúgó mérkőzés, a riporter Szepesi György. Petrovits László felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x13 cm.
12280.

1 200 HUF

cca 1967 Bene Ferenc a kapura tör. Petrovits László Hátoldalon pecséttel jelzett. 14x11 cm.
12281.

1 000 HUF

cca 1975 Kiss Nagy András Munkácsy- és Kossuth-díjas szobrászművész. Keleti Éva felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 13x13 cm.
12282.

1 000 HUF

cca 1966 Győztes magyar csapat Floridában, egy nemzetközi gasztronómia fesztiválon. Középen Túros Emil.  A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 13x17,5cm.
12283.

2 000 HUF

cca 1971 Biszku Béla fogadja Kádár Jánost a Nyugati pályaudvaron. Vigovszki Ferenc felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 15x13 cm.
12284.

1 400 HUF

Lányi Sarolta (1891-1975) magyar költő, műfordító, pedagógus fotója Nyikolájeva az "Aratás c. regény szerzőjével, 17x12cm
12285.

1 000 HUF

cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.
12286.

1 200 HUF

1966 Részlet Kovács András Hideg napok c. filmjéből. A képen Szirtes Ádám, Latinovits Zoltán, Darvas Iván, Szilágyi Tibor. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 17,5x10,5 cm.
12287.

1 600 HUF

1973 A Göteborgban világbajnok női tőrcsapat. Balról Maros Magda, Szolnoki Mária, Bóbis Ildikó,  Rejtő Ildikó, Tordasi Ildikó. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 24x11 cm.
12288.

1 200 HUF

1973 A Göteborgban világbajnok férfi kardcsapat. Balról Gerevich Pál, Kovács Attila, Marót Péter,  Kovács Tamás, Hammang Ferenc. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 20x11,5 cm.
12289.

1 200 HUF

cca 1971 Villányi Zsigmond öttusázó lovon. Petrovits László felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 23x16 cm.
12290.

1 000 HUF

1940 dr. Kiss Ferenc (1889-1966) világhírű  anatómia professzor május 22-i rádió előadásának alkalmából készült fotója, verzón feliratozva, 12x17cm
12291.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF