Art-ceramics Number of items: 34
1208709
11070
258
Art-ceramics
Antik Maille mustáros palack, mázas kerámia, sérült, "Moutarde de Maille, R.S. André de arts á Paris" felirattal / Mustard tray m:12 cm
1 000 HUF
1271403
11071
258
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, kézzel festett, több mázhibával, hajszálrepedéssel, d:17,5 cm
2 000 HUF
1101521
11072
258
Art-ceramics
Chemische Fabirk Lukawitz? padlóváza, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:52 cm /Chemsiche Fabrik Lukowitz floorvase, handpainted, signed, good condition
8 000 HUF
1067007
11073
258
Art-ceramics
1 200 HUF
811938
11074
258
Art-ceramics
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm
2 000 HUF
1204157
11075
258
Art-ceramics
Szecessziós padlóváza, mázas kerámia, két rétegű, jelzett (fekete háromszög), hibátlan / Art nouveau galzed ceramic vase with hallmark. Flawless. m:44 cm
12 000 HUF
1267155
11076
258
Art-ceramics
Gránit kerámia tál apró máz hibákkal, jelzett, 17x7cm
1 000 HUF
1208731
11077
258
Art-ceramics
Antik német korsó mókás jelenettel, festett kerámia, jelzett ón szerelékkel, hibátlan, m:20 cm
1 000 HUF
1255720
11078
258
Art-ceramics
Wiener Werkstatte apró kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4cm
1 000 HUF
1256625
11079
258
Art-ceramics
Villeroy-Boch kerámia kancsó, jelzett, repedésekkel, 22x7cm
1 000 HUF
1234232
11080
258
Art-ceramics
Gorka jelzéssel, váza, sérült, mázas kerámia, m:23 cm
3 000 HUF
1267144
11081
258
Art-ceramics
Retro fali lámpa, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró máz hibával, 17×14 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house