Engravings

Number of items: 23

cca 1850 József véres ruhái, francia metszet, színes litográfia, foltos, üvegezett keretben, jelzett, 24×36 cm
11012.

9 000 HUF
24,39
28,13

1836 Prixner Gottfried (?-?): Jézusszíve szentkép, metszet, ducon jelzett,  12x8cm
11013.

800 HUF

1878 A magyar Habsburg uralkodóház tagjai. Nagyméretű fametszet. 58x41 cm
11014.

1 200 HUF

cca 1820 Fürst von Schwarzenberg. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
11015.

8 000 HUF

cca 1820 Der letzten Gefechte der retirirenden franzős Armee. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
11016.

8 000 HUF

1828 Wiener Moda mellékletei, metszetek, dúcon Schröder jelzéssel,  14db, 22x13cm
11017.

6 000 HUF

Carl Ludwig Frommel (1789-1863): Johannesberg, rézmetszet, 10x15cm
11018.

800 HUF

cca 1890 Budapest V. az egykori Duna utca képe. Tikáts Adolf rajza után készült lithográfia 15x14 cm. Hajtásnyommal
11019.

1 200 HUF

Amédée François Frézier: Reise nach der Süd-See, und denen Küsten von Chili, Peru und Brasilien. Aus dem Französischen übersetzt und mit vielen saubern Kupfern versehen. Hamburg, 1718, Wiering. 5 db eredeti metszettel, további 6 hiányzik. Hozzákötve: "Anhang aus des berühmten Englischen Commandeurs, Hrn. Georg Anson, vierjährigen Reise nach der Süd-See... Az első kötet címlapja és kb. 15 oldalnyi bevezetője hiányzik, ahogyan a második kötet utolsó 25 oldala is. Amatőr papírborítóban, az utolsó néhány lap sérült.
11020.

9 000 HUF
24,39
28,13

W. Woernle (?-?) Der Ganseteich, rézmetszet, ducon jelzett, 20x28cm
11021.

1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vienna "Minoritenkirche" felirattal,rézkarc,  paszpartuban, 22x16cm
11022.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF