Number of items: 63
1263702
11114
257
Kis kiöntők (2db), egyik jelzett (Zsolnay), kopott aranyozás, 10×14 cm, m:13 cm
1 200 HUF
1262905
11115
257
Zsolnay eozin mázas kagylós tálka, jelzett, hibátlan, 17×18 cm
5 000 HUF
1243475
11116
257
Zsolnay nyuszi barkával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm + Aquincum madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
1 400 HUF
1247886
11117
257
Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
1 400 HUF
1262601
11118
257
Zsolnay áttört fajansz falitányér "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907", festett aranyozás, matricás képpel, d:19 cm
16 000 HUF
1240482
11119
257
Zsolnay Hófehérke és hét törpés mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
2 000 HUF
1240779
11120
257
Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
1 200 HUF
1245994
11121
257
9 000 HUF
1240379
11122
257
Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm
16 000 HUF
1128674
11123
257
2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
1259910
11124
257
Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm
1 200 HUF
1223605
11125
257
Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m