Number of items: 63

Kis kiöntők (2db), egyik jelzett (Zsolnay), kopott aranyozás, 10×14 cm, m:13 cm
11114.

1 200 HUF

Zsolnay eozin mázas kagylós tálka, jelzett, hibátlan, 17×18 cm
11115.

5 000 HUF
27

Zsolnay nyuszi barkával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm + Aquincum madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11116.

1 400 HUF

Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
11117.

1 400 HUF

Zsolnay áttört fajansz falitányér "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907", festett aranyozás, matricás képpel, d:19 cm
11118.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay Hófehérke és hét törpés  mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
11119.

2 000 HUF

Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
11120.

1 200 HUF

11121.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm
11122.

16 000 HUF
43,36
50,00

2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
11123.

800 HUF

Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm
11124.

1 200 HUF

Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
11125.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF