Antique
Number of items: 15
1213918
11023
257
Antique
Régi bőrtárca ezüst N. J. monogrammal,jó állapotban, 16x10cm
2 000 HUF
1223633
11024
257
3200
Antique
XX. sz eleje: Budafoki Zománcgyár virágos zománc hamutartó szép állapotban / Enameled ashtray 14x13 cm
3 200 HUF
1189801
11025
257
Antique
cca 1880 Bronz kézfej, jelzett (Sclick féle Vasöntöde Pesten) / Bronze hand from Pest factory 15×9 cm
3 000 HUF
1259431
11026
257
Antique
Eszter tekercs tartó, díszes fém, h:30cm
12 000 HUF
1264399
11027
257
Antique
Gyöngyház berakásos színházi látcső, jelzés és tok nélkül, fogója letört, 9x6cm
4 000 HUF
1179141
11028
257
4400
Antique
cca 1900 Díszes ezüstözött púdertartó, 7x7cm
4 400 HUF
1247917
11029
257
Antique
4 000 HUF
1226981
11030
257
Antique
XIX. sz. Koronás-sasos díszítésű bronz gyertyatartó / Bronze candle holder with Russian? eagle 18 cm
4 000 HUF
984186
11031
257
14000
Antique
14 000 HUF
1262557
11032
257
30000
Antique
Szarvasos aufsatz, figurális réz talpazattal, kézzel festett üveg kínálóval, hibátlan, m:27 cm
30 000 HUF
1262680
11033
257
Antique
Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
20 000 HUF
1262662
11034
257
Antique
Alexanderwerk svájci szecessziós óramérleg, kopott, jelzett (J.G. Kiener & Wittling), pótolt serpenyővel, működik (max 10 kg.), m:28 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m