Antique

Number of items: 15

Régi bőrtárca ezüst N. J. monogrammal,jó állapotban, 16x10cm
11023.

2 000 HUF

XX. sz eleje: Budafoki Zománcgyár virágos zománc hamutartó szép állapotban / Enameled ashtray 14x13 cm
11024.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1880 Bronz kézfej, jelzett (Sclick féle Vasöntöde Pesten) / Bronze hand from Pest factory 15×9 cm
11025.

3 000 HUF

Eszter tekercs tartó, díszes fém, h:30cm
11026.

12 000 HUF

Gyöngyház berakásos színházi látcső, jelzés és tok nélkül, fogója letört, 9x6cm
11027.

4 000 HUF

cca 1900 Díszes ezüstözött púdertartó, 7x7cm
11028.

4 400 HUF
11,92
13,75

11029.

4 000 HUF

XIX. sz. Koronás-sasos díszítésű bronz gyertyatartó / Bronze candle holder with Russian? eagle 18 cm
11030.

4 000 HUF

11031.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szarvasos aufsatz, figurális réz talpazattal, kézzel festett üveg kínálóval,  hibátlan, m:27 cm
11032.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
11033.

20 000 HUF
54,20
62,50

Alexanderwerk  svájci szecessziós óramérleg,  kopott, jelzett (J.G. Kiener & Wittling), pótolt serpenyővel, működik (max 10 kg.), m:28 cm
11034.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF