Jewellery
Number of items: 90
1264385
19012
257
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis hamuzó, mulatós jelenettel, jelzett, mesterjeggyel (FM), javított, 10×7 cm, nettó:22 g
4 000 HUF
1247452
19013
257
Jewellery
XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
7 000 HUF
1263442
19014
257
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., 2,6gr., jelzett /Gold plated silver earrings, Ag. 2,6gr., marked
2 600 HUF
1263431
19015
257
Jewellery
Aranyozott ezüst gyűrű kövekkel, Ag., 5gr., jelzett , méret: 59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag. 5gr., misure:59, marked
5 000 HUF
1263420
19016
257
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., 2,8gr., jelzett / Silver earrings, Ag. 2,8gr., marked
2 000 HUF
1263411
19017
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 2gr., jelzett, méret:53 /Silver ring, Ag, 2gr, marked, size: 53
1 000 HUF
1263401
19018
257
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 2,1gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag. 2,1gr., marked, 18cm
1 000 HUF
1263396
19019
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 5.9gr., jelzett, méret:57 / Silver ring, Ag, 5,9gr, marked, size: 57
1 800 HUF
1263378
19020
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 / Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60
1 400 HUF
1263365
19021
257
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 10,5gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag. 10,5gr., marked, 60cm
3 000 HUF
1263485
19022
257
Jewellery
1 800 HUF
1263466
19023
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, francia fémjellel Ag., 5,3gr., méret:50 /Silver ring, French hallmark Ag, 5,3gr, size.. 50
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m