Number of items: 83
1238118
11149
256
14000
Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
14 000 HUF
1255721
11150
256
Zsolnay perzsa mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, sérült több helyen
18 000 HUF
1234234
11151
256
Alföldi madaras tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
1 000 HUF
1206396
11152
256
Aquincumi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 14x9 cm
1252082
11153
256
Drasche labdán egyensúlyozó bohóc, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
1 200 HUF
1252174
11154
256
2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1 200 HUF
1253791
11155
256
1 200 HUF
1211873
11156
256
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
2 000 HUF
1221219
11157
256
Aquincumi porcelán kakas, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 5 cm
1 000 HUF
1171111
11158
256
Josef Strnact váza, matricás képpel, jelzett, hajszálrepedéssel, m:14,5 cm
1 000 HUF
1188539
11159
256
1 200 HUF
1255696
11160
256
Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m