Number of items: 83
1237083
11123
256
Herendi Eton mintás só-bors tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, h:14 cm
3 000 HUF
1196835
11124
256
18 000 HUF
1196834
11125
256
18 000 HUF
1128091
11126
256
3 000 HUF
1128056
11127
256
20 000 HUF
1251394
11128
256
3 000 HUF
1206408
11131
256
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, minimális lepattanással, jelzett, m: 9 cm, d: 12 cm
1 200 HUF
1206409
11132
256
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm
1 200 HUF
1200715
11133
256
Zsolnay nefelejcs virágos bögre (2 db), jelzett, matricás, hibátlan, m:9 cm
4 000 HUF
1145738
11134
256
Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
4 000 HUF
1200532
11135
256
Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×5 cm
10 000 HUF
1252605
11136
256
Zsolnay foxi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×5×7,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m