Art-ceramics

Number of items: 38

Wiener Werkstatte apró kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4cm
11071.

10 000 HUF

11072.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik, Anjou liliom címeres kerámia kancsó, kézzel festett, máz alatti repedésekkel, 20x8cm
11073.

18 000 HUF
48,78
56,25

Goebel macska, festett mázas kerámia, m:15 cm, h:12 cm
11074.

14 000 HUF
37,94
43,75

Gondos József (1909-1987): Tahiti lány. Festett kerámia, karja javított, jelzett, m:22 cm
11075.

16 000 HUF
43,36
50,00

Nagy méretű sakk figura (ló), mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm
11076.

3 000 HUF

Ifj. Badár Imre jelzéssel fésülködő akt, kis lepattanásokkal, m: 16 cm
11077.

1 600 HUF

Gorka Iparművészeti Vállalatos dekoratív kerámia váza, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 26 cm
11078.

1 600 HUF

Halat formázó, falra akasztható kerámia sütőforma, jelzett ("Germany"), apró kopásnyomokkal, 20×17×6 cm
11079.

2 400 HUF

Dekoratív, kisméretű mázas kerámia kaspó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 9 cm
11080.

800 HUF

Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
11081.

800 HUF

11082.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF