Jewellery
Number of items: 127
1228333
19084
256
Jewellery
Ezüst nyaklánc, jelzett, Ag., 6,6gr, 51cm /Silver necklace, marked, Ag. 6,6gr, 51cm
2 800 HUF
1258215
19085
256
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál, tűz aranyozott, türkizzel és gyöngyházzal, bruttó: 7 g
2 400 HUF
1258217
19086
256
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, tenyésztett gyönggyel, bruttó: 6 g
2 000 HUF
1255030
19087
256
Jewellery
Ezüstgyűrű, Ag., 10,5gr., jelzett, méret:53/Silver ring, Ag, 10,5gr, marked, size: 53
4 000 HUF
1255024
19088
256
Jewellery
Ezüstkarkötő lapos szemekkel, Ag., 7,5gr., jelzett, 20cm/ Silver bracelet with flat eyes, Ag. 7,5gr., marked, 20cm
1 800 HUF
1255018
19089
256
Jewellery
Ezüst gyűrű virág mintával, Ag., 1,5gr., jelzett, méret:55/Silver ring with floral, Ag, 1,5gr, marked, size: 55
1 000 HUF
1255014
19090
256
Jewellery
Ezüst gyűrű virág mintával, Ag., 3,4gr., jelzett, méret:55/ Silver ring with floral, Ag, 3,4gr, marked, size: 55
1 800 HUF
1255012
19091
256
3200
Jewellery
Ezüst nyaklánc napsugár medállal, Ag., 11,6gr., jelzett, 60cm/ Silver necklace pendant sun, Ag. 11,6gr., marked, 60cm
3 200 HUF
1255004
19092
256
Jewellery
Ezüst nyaklánc Myriám felirattal, Ag., 3,7gr., jelzett, 38cm/ Silver necklace Myriam inscription Ag. 3,7gr., marked, 38cm
1 000 HUF
1254991
19093
256
Jewellery
Ezüst karkötő hosszúkás szemekkel, Ag., 3,5gr., jelzett, 18cm/ Silver bracelet with elongated eyes, Ag. 3,5gr., Signed, 18cm
1 200 HUF
1258257
19094
256
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, szintetikus kővel, bruttó: 9 g
2 400 HUF
1258264
19095
256
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, ónixszal, bruttó: 6 g
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m