8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Ford.: Halász Gyula. Bp., [1923], Lampel R. Könyvkiadóvállalata (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.