Frames Number of items: 17
1249636
11993
255
Frames
Gobelin kép blondel üvegezett keretben, kis hibákkal, belső:48×66 cm, külső:63×82 cm
5 000 HUF
1240930
11994
255
Frames
Antik fa képkeret, belső méret: 20x10 cm, külső méret: 29x20 cm
3 000 HUF
1213543
11995
255
19000
Frames
Intarziás, díszesen faragott fa képkeret, üvegezett, benne gobelinnel, belső méret: 40,5×30,5 cm, külső méret: 55×45 cm
19 000 HUF
1213107
11996
255
Frames
Maksymets Viktor: Ovális neobarokk képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 27,5×17 cm, külső méret: 40,5×30 cm
7 000 HUF
1209409
11997
255
Frames
Maksymets Viktor: Ovális neobarokk képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 27,5×17 cm, külső méret: 40,5×29,5 cm
4 000 HUF
1248168
11998
255
Frames
3 db üvegezett képkeret, belső méret: 20x25, 18x26, 24x22 cm
2 000 HUF
898169
11999
255
Frames
Aranyozott fekete antik hatású képkeret, viseltes állapotban, belső: 32x19 cm, külső: 44x30 cm
1 000 HUF
1113906
255
Frames
Aranyszínű fa képkeret, 29x29 cm
1 000 HUF
1113905
12001
255
Frames
1 000 HUF
1222007
12002
255
Frames
Dekoratív üvegezett fa képkeret, benne akvarellről készült nyomattal, belső méret: 49×34 cm, külső méret: 53×38,5 cm
1 000 HUF
984226
12003
255
Frames
16 000 HUF
978044
12004
255
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, aranyozott hársfa, hibátlan állapotban, belső: 35×52 cm, külső:45×61 cm / Hand crafted unique frame
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house