https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 250

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
1
14352.

Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
1
14353.

Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
1
14354.

Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
1
14355.

Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első oldal hiányos, mely a szövegrészt nem érinti.
1
14356.

Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első oldal hiányos, mely a szövegrészt nem érinti.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
1
14357.

Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben.
1
14358.

Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
1
14359.

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Eduard Wilde: A hegyfalvi tejesember. Gyoma, 1933. Kner Izidor. Kissé hibás papírkötésben, felvágatlan
1
14360.

Eduard Wilde: A hegyfalvi tejesember. Gyoma, 1933. Kner Izidor. Kissé hibás papírkötésben, felvágatlan

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
14361.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos.
1
14362.

Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
1
14363.

Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment