https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 250

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Papírkötésben, az első lapok kijárnak, egyébként jó állapotban.
1
14316.

Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Papírkötésben, az első lapok kijárnak, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Nagy Sándor: Ady Endre költészete. Bp., 1927, szerzői. Megviselt állapotú papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
14317.

Nagy Sándor: Ady Endre költészete. Bp., 1927, szerzői. Megviselt állapotú papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
1
14318.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /  With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
1
14319.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
14320.

Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.
1
14321.

Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Illyés Gyula: Két kéz. (Versek) Bp. (1950) Athenaeum. 39 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
1
14322.

Illyés Gyula: Két kéz. (Versek) Bp. (1950) Athenaeum. 39 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Romain Rolland: Robespierre. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított  bőrkötésben, számozott (324.) bibliofil példány. Hiányos kiadói védőtokban.
1
14323.

Romain Rolland: Robespierre. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított bőrkötésben, számozott (324.) bibliofil példány. Hiányos kiadói védőtokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
1
14324.

Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
1
14325.

Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!
1
14326.

Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
14327.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment