https://www.darabanth.com/en/255-Online-auction/255.0/Other-collectibles/Books-History~600032/A-vilaghaboru-M-Kir-Honv-Miniszterium-Hadsegelyezo-Hivatala-a-vilaghaboru-nevezetesebb-~II1244384
1244384
13820
255
Books: History
5 000 HUF
Description:
A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium HadsegélyezÅ‘ Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezetÅ‘ egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapÃtása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916. Molnár. 114 sztl. p. (ebbÅ‘l 56 oldal kép). Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül. A táblavászon alsó széle kissé sérült, az aranyozás kopottas, egyébként jó állapotú.
Share:
Photo of the item taken by
: ttg
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m