Art-ceramics Number of items: 33
1247518
11077
255
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, m:18 cm
11 000 HUF
1247512
11078
255
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 16×10 cm
5 000 HUF
1250035
11079
255
Art-ceramics
Jelzett kaspó párban, festett cserép, egyiken repedéssel, m:12 cm, d:16 cm (2×)
2 400 HUF
1248608
11080
255
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940- ): Ülő kislányka. Égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:16 cm
3 600 HUF
1240293
11081
255
Art-ceramics
Schütz Cilli: Virágos dísz falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, jó állapotban, d: 25,5 cm / Cilli Schütz: Ceramic plate, signed, good condition, d:25,5 cm
8 000 HUF
1240295
11082
255
Art-ceramics
jelzett virágos dísz falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jó állapotban, d: 25,5 cm / Antique ceramic plate, signed, good condition, d:25,5 cm
6 000 HUF
1240438
11083
255
Art-ceramics
Áttört kerámia fali tányér, jelzett (F.Cs), hibátlan, kézzel festett, d:29 cm
1 400 HUF
1240955
11084
255
Art-ceramics
Jelzett darus tányér, kézzel festett mázas kerámia, jó állapotban, d:22,5 cm
1 400 HUF
1240280
11090
255
Art-ceramics
Bán Klára (1951-): Kalapos kislány. Festet mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm
3 000 HUF
1240475
11091
255
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Anya gyermekével. Festett kerámia, jelzett, apró hibákkal, m:16 cm
5 000 HUF
1242544
11092
255
Art-ceramics
2 db retró kerámia váza, hibátlanok, 1 db fekete-arany üveg váza, apró csorbával, m: 19, 22 és 23 cm
2 000 HUF
1243425
11093
255
Art-ceramics
Évfordulós Hummel kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house