2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belső címlap hiányos, képekkel illusztrált, kopott állapotban.