Books: Law Number of items: 21
1216394
13086
252
Books: Law
Dr. Marschalkó János: Közigazgatási döntvénytár. Bp., 1909, Franklin. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
5 000 HUF
1216377
13087
252
Books: Law
Balogh Jenő: A büntető perjog tankönyve. Bp., 1906, Grill Károly k. Korabeli félvászonkötésben.
4 000 HUF
1216834
13088
252
Books: Law
6 000 HUF
1220042
13089
252
Books: Law
[K. Nagy Sándor]: [Ne bántsd az állatot. Az állatvédő törvények példákban]. [Bp.], [1909], Franklin. Kissé kopott félvászon kötésben, címlapja és több lapja hiányzik.
1 000 HUF
1217336
13090
252
Books: Law
Szende Péter Pál: A kereskedelmi törvény kézikönyve. Bp., 1927, Grill k. 1036 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1217376
13091
252
Books: Law
Nyári Jenő: A kereskedelmi törvény - 1875: XXXVI. törvényczikk - és a reá vonatkozó joganyag: törvények, rendelete, az új vasúti üzletszabályzat, joggyakorlat. Bp., 1911, Franklin. 495 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 800 HUF
909090
13092
252
Books: Law
12 000 HUF
1215785
13093
252
Books: Law
Syntagma juris Hungaricae ac Transilvanici, partiumque iisdem annexarum, utilitati publicae accomodatum. Claudiopoli, 1760, Typis Academicis Societatis. Teljes bőr kötésben, rossz állapotban.
3 000 HUF
1131107
13094
252
4600
Books: Law
Országgyűlési törvény-czikkelyek 1873. Bp., 1874. Eggenberger. Aranyozott címerrel díszített egészvászon kötésbenl.
4 600 HUF
1219743
13095
252
Books: Law
Colligatum. Somló Bódog: Jogbölcselet. Pozsony, 1901, Stampfel K. 62 p. illetve dr. Kovács Gábor: A szociálizmus. Pozsony, 1907, Stampfel K. 231 p. Korabeli félvászonkötésben.
2 000 HUF
1149348
13096
252
Books: Law
Zlinszky Imre: A magyar örökösödési jog és az európai jogfejlődés. Bp. 1877. Athenaeum. Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
8 000 HUF
1217357
13097
252
Books: Law
dr. Stiassny József: Okiratminták gyűjteménye. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house