https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 13

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst betétes díszdoboz,jelzett, 13x13x5cm
1
11003.

Ezüst betétes díszdoboz,jelzett, 13x13x5cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Antik öntő minta, rajta a piarista címerrel, 8x8 cm
1
11004.

Antik öntő minta, rajta a piarista címerrel, 8x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós asztali lámpa, kézzel festett porcelán lámpa test, jó állapotban, réz díszrátétekkel, későbbi átkötéssel, textil burával m:62 cm
1
11005.

Szecessziós asztali lámpa, kézzel festett porcelán lámpa test, jó állapotban, réz díszrátétekkel, későbbi átkötéssel, textil burával m:62 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
1
11006.

XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm

 
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
 
Silvester's antik konyhai mérleg, teteje hiányzik, öntött vas test, működik, jelzett, m:27 cm/ Antique scale, Salter's Improved Family Scale marks,
1
11007.

Silvester's antik konyhai mérleg, teteje hiányzik, öntött vas test, működik, jelzett, m:27 cm/ Antique scale, Salter's Improved Family Scale marks,

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett teáskanna állványon, ezüstözött alpakka, horpadással, m:38 cm
1
11008.

Jelzett teáskanna állványon, ezüstözött alpakka, horpadással, m:38 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós asztali lámpa, újrakötve, modern hibátlan üveg burával, réz lámpatest, kopott, m:36 cm
1
11009.

Szecessziós asztali lámpa, újrakötve, modern hibátlan üveg burával, réz lámpatest, kopott, m:36 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
Tesla csehszlovák telefon Zsolnay testtel, jelzett, hibátlan, matricás, 22×13 cm, m:26 cm
1
11010.

Tesla csehszlovák telefon Zsolnay testtel, jelzett, hibátlan, matricás, 22×13 cm, m:26 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüstözött alpakka aufsatz, több rétegű ólomkristály tállal, apró csorba a tálon, kicsi horpadás a tartón, m:20 cm
1
11011.

Ezüstözött alpakka aufsatz, több rétegű ólomkristály tállal, apró csorba a tálon, kicsi horpadás a tartón, m:20 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett antik sörös korsó, hajszálrepedéssekkel, ón tetővel, velocipéd képével, m:18 cm
1
11012.

Jelzett antik sörös korsó, hajszálrepedéssekkel, ón tetővel, velocipéd képével, m:18 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Mucha-nőalakot ábrázoló szecessziós öntöttvas fali öntvény, jelzés nélkül, 55,5×24 cm
1
11013.

Mucha-nőalakot ábrázoló szecessziós öntöttvas fali öntvény, jelzés nélkül, 55,5×24 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
7
 
Szecessziós csillár, réz test, szakadásokkal, hiányos üveg pálcikákkal, m:55 cm, d:40 cm
1
11014.

Szecessziós csillár, réz test, szakadásokkal, hiányos üveg pálcikákkal, m:55 cm, d:40 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
3
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment